OFEROWANE PRODUKTY

Wyszukaj w serwisie


Zaawansowane wyszukiwanie

Twoje zamówienie

Twój koszyk jest pusty

Dotacje unijne

Loga projektów unijnych
Regulamin sklepu

 

Regulamin sklepu

 

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż wyrobów z marmurów i granitów za pośrednictwem sieci Internet.  
 2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.skala.aurora-net.pl, telefonicznie. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) zamówienia płatne przy odbiorze - automatycznie po złożonym zamówieniu,
  b) zamówienia płatne przelewem - w chwili dotarcia przelewu,
 3. Wysyłki realizowane są po uprzednim uzgodnieniu możliwości i cen transportu.
 4. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.
 5. Wszystkie produkty wysyłane są firmą kurierską.
 6. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 8. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.
 9. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  - przy odbiorze: należność pobiera kurier;
  - przelewem bankowym na konto sklepu.
 10. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. 
  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony i znajduje się w oryginalnym opakowaniu.
 11. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim paragonem lub fakturą vat. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 12. Reklamacje.
  Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien sporządzić w obecności kuriera protokół szkody ( każdy kurier jest zobowiązany taki protokół przy sobie posiadać - klient zobowiązany jest wypisać taki protokół, dać do podpisu kurierowi i odesłać jedną kopię wraz z towarem do siedziby firmy). Aby firma kurierska poniosła odpowiedzialność za uszkodzenie przesyłki w czasie transportu na sporządzonym przez kuriera protokole szkody KONIECZNIE należy zaznaczyć pole "USZKODZONE OPAKOWANIE". 
  Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. 
  Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji, ale tylko wówczas gdy reklamacja jest zasadna. W przypadku niezasadności reklamacji klient ponosi koszt wysyłki w obie strony. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę vat oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
  Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 13. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
© SKALA - Zakład Obróbki Kamienia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.